Wynajem samochodów sportowych - Warszawa

 
Spełnienie marzenia o szybkiej jeździe samochodem nie byłoby możliwe bez ekskluzywnego asortymentu. Dostępny u nas wynajem samochodów sportowych bazuje na szybkich, wygodnych i luksusowych modelach Chevroleta, Forda i BMW. Choć auta te różnią się od siebie nie tylko designem, ale też sposobem prowadzenia czy mocą, to w każdym z tych sportowych pojazdów zwiedzisz świat z wiatrem we włosach.
 

Niezwykłe parametry sportowego auta

Wynajem aut sportowych to luksusowa rozrywka, która podkreśli doniosłość każdej z chwil. Skrywający się w naszych samochodach silnik V8 i R6 nie pozwoli na to, by nuda wkradła się do Państwa przejażdżki i zachęci do dalszego odkrywania możliwości pojazdu. Wydech z karbowaniami oraz sterowanym systemem głośności podkreśli dodatkowo ważność danej chwili swoim pięknym, ryczącym brzmieniem.
 

Pełen wygody wynajem aut sportowych w Warszawie

Chcesz zabrać na przejazd swoich najbliższych? Z pewnością znajdziesz w naszej ofercie coś dla siebie i zapewnisz wygodną jazdę sobie oraz pasażerom. Każdy z naszych samochodów sportowych posiada bogaty asortyment, który przekłada się na udoskonalenia zastosowane w ich wnętrzach. Należą do nich m.in. skórzane wykończenia, regulacje zawieszenia czy zastosowanie podgrzewanych, wentylowanych foteli z funkcją pamięci. Podczas wyprawy z nami i najmu pojazdu ma być miło i wygodnie - to w końcu moment, w którym w którym wkraczasz w życie z nową mocą i prędkością,
sięgającą 260 km/h.
 

Poczuj wiatr - gwarantowany najem wrażeń

Jeśli kochasz styl i szyk skorzystaj z wypadu w wersji cabrio - zarówno BMW, jak i Chevrolet to auta wyposażone w elektrycznie chowany dach. Ten element obdarzy wycieczkę dawką ekstrawagancji. Nada to Państwa podróży dodatkowego smaku, który pozwoli na odczucie osiągniętej prędkości na własnej skórze. Prześcignij wiatr i pokochaj luksus skryty pod maską każdego z naszych samochodów.

Przejrzyj naszą flotę, skontaktuj się z naszą wypożyczalnią i skorzystaj z wynajmu samochodów sportowych w Warszawie. Przekonaj się, że stanie w korkach to nie jedyna atrakcja na drodze, która może spotkać Cię w tym wielkim mieście!
Image